banner_zima1 banner_zima2 banner_zima3 banner_zima4 banner_zima5

Cieszymy się, że odwiedzili Państwo naszą witrynę internetową. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mając równocześnie nadzieję, że propozycje przedstawione przez nas przypadną Państwu do gustu, tak jak wielu naszym gościom i znajomym, którzy już z nich skorzystali.

Chcieliśmy zaproponować Państwu odpoczynek w harmonii z bieszczadzką naturą, z dala od miejskiego zgiełku i trosk życia codziennego. Malownicza, górzysta okolica otoczona lasami oraz rzeczka Solinka wijąca się wstęgą u podnóży naszego ośrodka zagwarantują udany dzień, a przy ogniu naszych palenisk spędzą Państwo niezapomniane wieczory wśród najbliższych.

Wypoczynek na łonie natury – górskie krajobrazy, świergot ptaków i kontakt z przyrodą będą dla Państwa z pewnością równie atrakcyjne, jak zabawy i kąpiele w rzeczce dla waszych pociech.

Bieszczady to idealne miejsce na aktywny wypoczynek z całą rodziną, jak również wymarzone miejsce na spędzenie czasu tylko we dwoje. Nie ma nic wspanialszego od wypoczynku w harmonii z górską naturą, z dala od codziennego hałasu. Aby czerpać z całego piękna górskich zakątków, dobrze jest wybrać odpowiednie noclegi bieszczady, współgrające z Waszymi potrzebami.

Jeżeli jesteście amatorami aktywnego wypoczynku, a może jesteście zapalonymi wędkarzami czy też narciarzami nasze kwatery bieszczady skrojone są na miarę Waszych potrzeb. U nas każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno grupy zorganizowane, jak i jednostki indywidualne i rodziny z dziećmi. Noclegi solina, jakie mamy przyjemność Wam zaoferować są tak wyjątkowe nie tylko ze względu na malowniczą, górzystą okolicę, ale również ze względu na ilość atrakcji.

Wieczory spędzane przy ognisku w gronie przyjaciół i najbliższych z pewnością będą należały do bardzo udanych. Jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas noclegi bieszczady i nasze kwatery bieszczady zaspokoją oczekiwania, nawet najbardziej wymagających gości. Pobyt w u nas w górach to nie tylko komfortowe noclegi solina, to także jedyna w swoim rodzaju, regionalna kuchnia, liczne rozrywki, w tym kąpielisko na rzece Solina, a także boisko do siatkówki i plac zabaw dla dzieci.

Oferowane przez nas noclegi solina, kwatery bieszczady wyróżniają się niepowtarzalnym i wyjątkowym klimatem. Serdecznie zapraszamy!

Zachęcamy do odwiedzenia naszego ośrodka usytuowanego w sercu Bieszczad!

Adres:
Ośrodek wypoczynkowy Nad Solinką  Dołżyca 34, woj. Podkarpackie,  38-607  Telefon: 507 701 092

ZAPRASZAMY DO PIERWSZEGO W BIESZCZADACH PARKU LINOWEGO " KAMIKAZE" !